Azja od zawsze zachwyca nas egzotyką i pięknem. Intensywne i zjawiskowe smaki, zapachy, widoki.Tajlandia, Chiny, Laos, Wietnam, Korea i oczywiście Japonia. To różne, a jednak czerpiące z siebie wzajemnie kultury i kuchnie. Od dawna kuszą nas swoim pięknem i zjawiskowością. Tajska przyjemność i harmonia, japoński perfekcjonizm, chińska różnorodność. Azja nas pasjonuje. Azja jest tym, co chcemy przybliżyć poznaniakom.

Każdy kocha tajską świeżość, chińskie pierożki, wietnamskie zupy, koreańskie BBQ i oczywiście tradycyjne, japońskie sushi. Chcemy Was zaprosić w azjatycką podróż. Wiele z serwowanych przez nas dań wywodzi się kuchni cesarskich. Tzw. nurt kuchni pałacowych, to obsesyjna dbałość o świeżość produktów, eleganckie serwowanie i ozdabianie potraw oraz dążenie do doskonałości.

Chcemy Wam serwować te znane i te mniej znane lecz fascynujące, azjatyckie potrawy. Lekkość, wyrazistość, aromaty, uśmiech i pozytywna energia. To znajdziecie w KENKO Kuchni Azjatyckiej. Witajcie więc w gronie wielbicieli kuchni dalekiego wschodu. Smak, świeżość i właściwości prozdrowotne tych dań są tym ,za czym każdy z nas tęskni. Zapraszamy  do nas, by ze znajomymi i rodziną cieszyć się wspólnym posiłkiem.

A dlaczego KENKO? Bo KENKO po japońsku to ZDROWIE, a Japończycy należą do najdłużej żyjących ludzi na świecie i dożywają późnej starości w dobrym zdrowiu. Dieta ma tu ogromne znaczenie. Japońska i szerzej kuchnia azjatycka jest lekka, aromatyczna i bardzo zdrowa. I takie dania chcemy naszym gościom serwować. Pełne aromatów, wyłącznie z najlepszych jakościowo produktów, a do tego piękne. Bardzo nam zależy na smaku i wyglądzie. Wszyscy wiemy, że ryby, warzywa, ryż to składniki diety idealnej.

Serwowane przez nas sushi jest więc najlepszym sposobem na przedłużenie sobie życia. Sushi jest też tak wyśmienitym daniem, że część z Was nie może się doczekać i zamawia sushi z dostawą do domu. Poza najlepszym sushi w naszym menu znajdziecie sałatki, dania mięsne, yakitori, makarony itd.

KENKO – wirtualny spacer

KENKO – wirtualny spacer

(Prezentacja zostanie wyświetlona w nowym oknie przeglądarki)