Z uwagi na charakter działalności naszej restauracji sushi ogromną wagę przykałdamy również do tego by proces zamawiania sushi z dowozem do domu (na terenie Poznania) był możliwie jak najkrótszy i jak najszybszy. Do waszej dyspozycji oddaliśmy mozliwość zamówienia sushi online  – bezpośrednio na stronie WWW. Dodatkowo w Kenko zamawianie sushi z dostawą na terenie Poznania jest całkowicie bezpłatne.

Skorzystaj z poniższego przycisku w celu złożenia zamówienia sushi online. Po złożeniu zamówienia otrzymasz informację zwrotną zawierającą czas realizacji dowozu sushi.


Zamów teraz

Bezpłatny dowóz sushi na terenie Poznania możliwy jest już od kwoty 89 zł. Dokładny opis obszaru, który objęty jest dostawą sushi możesz znaleźć w naszej aplikacji do zamawiania w zakładce informacyjnej. W celu włączenia aplikacji do zamawiania skorzystaj z czerwonego przycisku “zamów teraz”

Zamów sushi onlline lub telefonicznie

Skorzystaj z poniższych opocji, aby obejrzeć zestawy sushi lub odrazu przejdź do zamówienia sushi online z bezpłatną dostawą na terenie Poznania. Dodatkowo możesz zamówić swoje sushi przez telefon.

Zamów teraz

Kenko sushi z dowozem – telefon:
61 852 8000