KENKO SUSHI to jedzenie dla wymagającego i świadomego sushi maniaka. W KENKO chcemy robić sushi dla ludzi dbających o to co jedzą. Dla osób świadomych i wymagających. Najwyższa jakość składników, dbałość o ekologię i zrównoważone połowy.

KENKO SUSHI to najlepsze tradycyjne sushi w Poznaniu. KENKO SUSHI to bezpłatny dowóz na terenie Poznania i okolic.

Wszyscy mamy jedną planetę i jedno zdrowie. Powinniśmy wybierać produkty nisko przetworzone, zdrowe, ryby pozbawione antybiotyków i pochodzące ze zrównoważonych połowów. W KENKO SUSHI chcemy serwować WAM sushi z produktów od najlepszych wyselekcjonowanych dostawców. Chcemy dawać WAM jedzenie, które będzie Was uzdrawiać. Wyobraź sobie, że każdy posiłek jest idealnie zbilansowany, pozbawiony nadmiaru soli, tłuszczy zwierzęcych, za to pełen kwasów omega3, warzyw z wysokiej jakości węglowodanami. Do tego wszystko bio, bez antybiotyków, oprysków, zanieczyczeń. Wszystko przygotowywane zgodnie z wielowiekową tradycją przez najlepszych mistrzów sushi.

W KENKO SUSHI non stop się szkolimy. Zapraszamy do nas doświadczonych sushi masterów z całego świata. Nasi sushi masterzy jeżdżą na szkolenia i staże do innych restauracji. Chcemy krzewić ale przywozić do nas i implementować najlepsze wzorce. Wszyscy nasi sushi masterzy są doskonale zaznajomieni z zasadami propagowanymi przez World Sushi Skills Institute (WSSI) i samego Masayoshi Kazato.

Dbamy z obsesyjną pedanterią o wszystko co do nas trafia. Najdrobniejsze detale mają kolosalne znaczenie. Wiemy, że chcecie otrzymywać to co najlepsze. Wszystkie nasze potrawy są świeże i pełne zdrowych składników. Bardzo dbamy by nie tylko o smak. Mistrzostwo w zestawach sushi, które do Państwa trafiają ma być naszym znakiem rozpoznawczym.

Wszystkie nasze zestawy sushi są skomponowane dla doświadczonych koneserów sushi.
Każdy zestaw składa się ze specjalnie dobranych najlepszych ryb i warzyw. Nasze zestawy sushi od pierwszego do ostatniego kawałka są niesamowicie smaczne. Jeśli w życiu wybierasz to co najlepsze. Jeśli dbasz o swoje zdrowie. Jeśli dbasz o planetę i ekologię. Jeśli smak ma dla Ciebie ogromne znaczenie to nasze sushi jest właśnie dla CIEBIE.

Wierzymy, że nasze sushi trafia na stoły doświadczonych, obytych i wymagających klientów. Wierzymy, że ludzie którzy wybierają nasze sushi wiedzą dlaczego to robią. Świadomie dbają o swoje zdrowie i uwielbiają wyjątkowe doznania smakowe.

W każdym naszym zestawie sushi znajdziecie Państwo marynowany imbir, kizami wasabi (marynowane wasabi), pełeczki, tradycyjne wasabi, sos sojowy. Każdy znasz zestaw i dodatki pakowany jest w ekologiczne opakowania biodegradowalne z tektury lub przetworzonej skrobii. Minimalizujemy nadruki. Chcemy jak najmniej zanieczyszczać środowisko.