Jeśli szukasz pomysłu na niebanalną pierwszą randkę, to mamy dla ciebie pewną propozycję. Kursy sushi mogą być idealnym sposobem nie tylko na skuteczny podryw. Chcesz zaimponować nowo poznanej dziewczynie i autentycznie ją zaskoczyć? Spróbuj tego sposobu!

A może chcesz zintegrować pracowników? Sprawdź jak dobrze w tej roli spełniają się kursy sushi w Kenko.

Kursy sushi organizowane są zazwyczaj przez te najbardziej renomowane restauracje japońskie. To zawsze doskonała okazja, aby spędzić czas we dwoje lub w większym gronie, a także oryginalny i niekonwencjonalny sposób na to, by komuś zaimponować i przy okazji nauczyć się czegoś praktycznego.

Można tu często poznać wielu wspaniałych ludzi, połączonych wspólną pasją. Kursy sushi przyciągają nie tylko miłośników kuchni japońskiej, ale także osoby lubiące samodzielnie przygotowywać oryginalne potrawy, oraz pragnące dołączyć do fajnego towarzystwa i ciekawie spędzić wieczór. Kursy sushi to kreatywny sposób na nudę.

Zwykle kursy sushi trwają jeden wieczór, podczas którego miło spędzisz czas w gronie ciekawych ludzi, nauczysz się robić sam wspaniałe sushi i przy okazji poznasz inne sekrety japońskiej kuchni. Doświadczeni Sushi Masterzy przekażą całą swoją wiedzę, a kontakt z sushi-masterem może się okazać naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

Jeśli uważasz, że kursy sushi nie są dla ciebie, bo nie nadajesz się do gotowania i nie lubisz spędzać czasu w kuchni, to tym bardziej powinieneś przyjść na taki kurs i przekonać się, że to jest fantastyczna zabawa i umiejętność, która przyda się na całe życie. Warto poszerzać swoje horyzonty i nawet jeśli nigdy w życiu nie zrobisz sam swojego sushi, to chociaż spróbuj znaleźć radość w przebywaniu wśród innych ludzi i naucz się jak jeść najlepsze sushi.

Bo portale społecznościowe to z pewnością fajna rzecz, ale nic nie zastąpi kontaktu z drugim człowiekiem. A jeśli czasami ciężko ci znaleźć jakiś w miarę sensowny pretekst, żeby się spotkać z przyjaciółmi czy znajomymi w realu, to może właśnie kurs sushi będzie dobrą okazją, aby znów się spotkać na żywo, porozmawiać, pośmiać się razem i zjeść coś, co własnoręcznie przyrządzicie.

Kursy sushi w Kenko to bardzo często:

  • – wieczory panieńskie
  • – wieczory kawalerskie
  • – imprezy firmowe
  • – Imprezy urodzinowe
  • – wszelkiego rodzaju integracje

A co najważniejsze doskonała zabawa i smaczny i obfity posiłek. Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin na swój kurs sushi.

Kursy sushi organizujemy wspólnie z Akademią Gotowania, która jest naszym partnerem. Skorzystaj z poniższej opcji w celu rezerwacji terminu bezpośrednio na stronie naszego partnera.

W celu rezerwacji terminu dla firm/grup prosimy o kontakt pod numerem 501 335 636