Witajcie w gronie wielbicieli kuchni dalekiego wschodu. Nowoczesja kuchnia azjatycka, smak, świeżość i właściwości prozdrowotne tych dań są tym, za czym każdy z nas tęskni. Zapraszamy  do nas, by ze znajomymi i rodziną cieszyć się wspólnym posiłkiem.

Witajcie w gronie wielbicieli kuchni dalekiego wschodu. Smak, świeżość i właściwości prozdrowotne tych dań są tym, za czym każdy z nas tęskni. Zapraszamy  do nas, by ze znajomymi i rodziną cieszyć się wspólnym posiłkiem.

Rezerwacja

W naszej restauracji jest prawie 100 miejsc siedzących. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że stolik będzie czekał na Ciebie i Twoich gości, zadzwoń do nas i zrób rezerwację.

61 852 8000

Impreza firmowa lub Private dining?

Twoja impreza ma charakter firmowej integracji lub wręcz przeciwnie bardziej prywatny? Może masz specjalne wymagania? Zorganizujemy dla Ciebie dowolny event. Zapraszamy również do klimatycznej salki VIP. To doskonały pomysł aby zaprosić znajomych i rodzinę na imieniny, panieńskie lub komunię. A może chcesz byśmy przygotowali coś wymyślonego przez Ciebie? Powiedz nam o tym.

660 16 14 16

Wspólnie z Akademią Gotowania zapraszany na nasze warsztaty kulinarne. W naszej ofercie znajdziesz Kursy sushi, Warsztaty z kuchni tajskiej lub wietnamskiej…