Zarezerwuj termin!

Zadzwoń 61 852 8000 lub 660 16 14 16 
ewentualnie pisz na adres kontakt@kenko.pl

ZAPLANUJMY TWÓJ ŚWIATECZNY EVENT FIRMOWY

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to doskonały czas na utrwalanie dobrych relacji i wzajemnej motywacji z pracownikami firmy i kontrahentami. To bardzo ważny moment dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę takiego spotkania już wcześniej. Kenko Kuchnia Azjatycka to idealne miejsce by zorganizować uroczysty wieczór podsumowujący całoroczną pracę twojego zespołu. Klimatyczne wnętrza, profesjonalna obsługa i perfekcyjna kuchnia – to nasz przepis na udany, wyjątkowy świąteczny event firmowy. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzą dają państwu pewność, że przebieg tego wieczoru będzie zgodny państwa oczekiwaniami.

KENKO – WYJĄTKOWO I  W CENTRUM POZNANIA

Wyróżnia nas bogata karta dań kuchni azjatyckiej oraz rozbudowane menu sushi. Zapraszamy do sali mogącej pomieścić do 100 osób przy stołach. Atutem naszego wnętrza jest ciekawy układ. Istnieje możliwość skorzystania z multimediów (projekcja, mikrofon bezprzewodowy) oraz w razie potrzemy możemy dowolnie skonfigurować układ stolików w sali. Dla mniejszych grup oferujemy mniejszą salę VIP mogącą pomieścić do 15 osób.

KENKO - impreza firmowa

WIGILIA FIRMOWA Z AZJATYCKIM AKCENTEM

W Kenko stawiamy na oryginalne i nieszablonowe rozwiązania. Dla Państwa wygody nasz szef kuchni przygotował już gotowe propozycje menu. Znajdziesz w nim fuzję tradycyjnych wigilijnych dań w towarzystwie potraw z dalekiego wschodu. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

Cenimy jakość i stawiamy niestandardowe realizacje

Korzystamy z najwyższej jakości produktów. Zwracamy by wszystkie przygotowywane potrawy powstawały z wyselekcjonowanych najświeższych składników. Staramy się stworzyć ucztę dla wszystkich zmysłów. Oprócz wykwintnych dań, zapewniamy holistyczną obsługę- kelnerów, barmanów, kucharzy, florystów. To dzięki naszemu zespołowi tworzymy niezapomniane doświadczenia.

Mamy doświadczenie w realizacjach imprez biznesowych i prywatnych. Najwięcej emocji zapewniają nam szczególne uroczystości- wesela, komunie, chrzciny i inne wydarzenia rodzinne w każdej lokalizacji. Najbardziej jednak lubimy te niestandardowe realizacje, dlatego napisz do nas, a dopasujemy ofertę do twoich potrzeb.

KENKO – Wirtualny spacer po wnętrzach naszej restauracji

KENKO – Warsztaty kulinarne z udziałem naszych kucharzy

Chcesz zorganizować imieniny, imprezę firmową, urodziny lub zjazd rodzinny?

Zadzwoń 61 852 8000 lub 660 16 14 16 
ewentualnie pisz na adres kontakt@kenko.pl